לחצו לשיחה עם נציג 08-6169000

התקשרו עכשיו 08-6169000

הסרת גרפיטי

כתובות הגרפיטי מופיעות לצערנו בכל הערים בארץ במקומות כמו פארקים, מבנים ציבוריים, גני משחקים ועוד, לעיתים מדובר בכתובות פוגעניות, פוליטיות, גזעניות או אפילו ציורים פשוטים המשויכים לקבוצות ספורט וכדומה.

קיימות מגוון דרכים להסרת גרפיטי אך לא כולם יעילות ב 100% ולא כולם מתחשבים בסוג המשטח שעליו רוסס הגרפיטי וכאן אנחנו נכנסים לתמונה, ברשותנו צוות המנוסה בהסרת גרפיטי מכל סוגי המשטחים (אבן ירושלמית , אבן חברונית, אבנים עתיקות , בטון, אקרשטיין…) ברוב המשטחים אנו משתמשים בהתזה של חול ומים ובחלק מהמקרים אני משתמשים בחומרים להסרת גרפיטי (בעלי תו תקן )

משטחים נפוצים:

אבן ירושלמית\ אבן חברונית: הסרת הכיתוב בעזרת שילוב של חול טבעי ומים, בשיטה זו המזמין מקבל הסרה מלאה של הכיתוב ב 100% ובנוסף חידוש משטח האבן, חשוב לציין כי אי השימוש בחומרים כימיים על האבן מונע פגיעה באבן ומאריך את חיי המשטח.

בטון\ בטון צבוע: הסרת הכיתוב יכולה להתבצע על ידי חומרים מיוחדים להסרת גרפיטי (בעלי תו תקן) או בעזרת לחץ מים\ חול תלוי בסוג המשטח ובהחלטת מזמין העבודה, בשני המקרים מתקבל תוצאה מושלמת של הסרת הכיתוב מהמשטח.

משטחי שיש : משטחים אלו מופיעים בדרך כלל במבנים ציבוריים, פארקים ואנדרטאות, ניקוי משטחים אלו מתבצע בלחץ מים בלבד (ללא חול) או בעזרת חומרים מיוחדים להסרת גרפיטי תלוי באופי המשטח

אתרי עתיקות: באתרים אלו קיימת חשיבות רבה לשמירה על משח האבן, אופן הביצוע נקבע בשטח  על ידי מזמין העבודה בהתאם לסוג האבן ובתאום מלא מול הצוות בשטח.

גני משחקים: הסרת הכיתוב ממשטחי פלסטיק ומתכת מתבצעת במספר שיטות ומתבצעת בהתאם להוראות היצרן ובתאום מלא מול הגוף המזמין

כחלק מהנסיון הרב שצברנו בתחום הרכבנו עגלת נגרר ועליה כל הציוד הנדרש לעבודה בכל שטח באופן עצמאי, במהלך העבודה אנו לא צרכים להתחבר למקור מים או חשמל, עובדים באופן עצמאי מוחלט ובכך מייעלים את העבודה עוברים בזריזות מנקודה לנקודה.

חברת אקו-טים שירותי אקולוגיה מספקת שרותי הסרת גרפיטי למגוון גופים, עיריות ומועצות בכל רכבי הארץ ותשמח לתת שרות אמין ואיכותי גם לכם.

איכות ושירות ברמה גבוהה

התקשר עכשיו 08-6169000

תמונות מהשטח
נשמח לענות לכם על השאלות
נגישות